X

وصول سريع

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

SHMYO ÖĞERNCİLERİNİN İNGİLİZCE DERSLERİ HK.

Eklenme Tarihi: 16 September 2021
Sevgili SHMYO Öğrencilerimizin Dikkatine!
 
20 Eylül 2021 tarihi itibariyle İngilizce dersleriniz dijital ortamda çevrimdışı olarak (asenkron) WEXT paneli üzerinden gerçekleştirilecektir.  
Bu bağlamda: 
1- Lokman Hekim Üniversitesi Yabancı Diller Koordinatörlüğü tarafından verilen İngilizce I-II dersleri için WEXT paneline giriş  kodunuzu (1 yıl geçerli) 20 Eylül 2021 itibariyle Okulumuzun Giriş / Zemin Katında yer alan fuaye alanındaki stantlarda satışa sunulacaktır.
2- Tüm öğrencilerimizin çevrimdışı dersleri haftalık programa göre takip etmeleri ve ödevleri verilen süre içerisinde tamamlamaları zorunludur. Belirtilen süreçten daha sonra yapılan ödevler değerlendirmeye dahil edilmeyecektir. Ara sınav ve Final sınavların %15’i yapacağınız bu ödevlerden ve quizlerden değerlendirilecektir. Öğrencilerin sistemden dersleri takip etme raporu yoklama olarak kabul edilecektir.

Öğrenci Kullanım kılavuzu için lütfen tıklayınız: https://www.lokmanhekim.edu.tr/wp-content/uploads/2021/09/LokmanHekim_Guide.pdf

Haftalık ders programına https://drive.google.com/drive/folders/1XfrziRQ9BEF8zwfvX4XdgMRtZbxqUAd7 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güzel ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılını geçirmenizi temenni eder başarılar dileriz.

Sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi