X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

8. İİT HELAL FUARI & 7. DÜNYA HELAL ZİRVESİ

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2021

8th OIC Halal Expo&7th World Halal Summit

(8. İİT Helal Fuarı & 7. Dünya Helal Zirvesi)

7. Dünya Helal Zirvesi’ne Bildiri Özet Gönderimi Başladı!

Dünya çapında uluslararası akademisyen, uzman ve araştırmacıları bir araya getirerek, küresel helal sektöründe meydana gelen gelişmelerin takip edildiği ve önemli konuların değerlendirildiği Dünya Helal Zirvesi (WHS) bu yıl ‘’Yeni Çağın Yeni Normalleri: Helal Üretim ve Tüketimin Vazgeçilmezliği’ teması ile İslam Ülkeleri Standardlar ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC) ve İslam Ticaretini Geliştirme Merkezi (ICDT) işbirliğiyle gerçekleştirilen 8. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Fuarı ile eş zamanlı olarak 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

7. Dünya Helal Zirvesi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 8. İİT Helal Fuarı helal gıda, helal kozmetik, helal turizm, İslami bankacılık ve finans, tekstil, moda gibi helale dair ilgili tüm sektörlerden katılımcıları buluşturarak helal pazarı için uluslarlarası bir fuar ortamı sağlamaktadır.

Dünya Helal Zirvesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da bilimsel sunum ve seminerlerin gerçekleştirilmesinin yanı sıra sektörün önemli temsilcilerini, öncü kurum ve kuruluşlarını bir araya getirmektedir. Helal sektöründeki zorluk ve fırsatların değerlendirildiği ve ilham verici konuşmaların da yer alacağı zirve, interaktif panel oturumları ile birlikte kapsamlı bir program sunmaktadır.

3 gün sürecek olan zirvede konuşmacılar yapmış oldukları çalışmaların çıktılarını ve küresel Helal endüstrisindeki son yenilikleri paylaşarak Helal araştırmalarına ilişkin stratejik bakış açıları sağlayacak ve Helal ile ilgili çeşitli konuları ele alacaktır. Ayrıca aynı mekanda eş zamanlı olarak 8. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Fuarı ve start-up etkinlikleri dört gün boyunca sürecektir.

“’Yeni Çağın Yeni Normalleri: Helal Üretim ve Tüketimin Vazgeçilmezliği” teması ile 7. Dünya Helal Zirvesi, dünyanın dört bir yanından akademisyenleri, araştırmacıları, paydaşları, iş adamları ile karar alıcıları, Helal sektörünün öncüleri ve önde gelen konuşmacıları ile tek çatı altında buluşturacak.

7. Dünya Helal Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer almak için bildiri özetlerinizi 30 Haziran 2021 tarihine kadar info@worldhalalsummit.com.tr gönderebilir, dinleyici olarak katılmak ve detaylı bilgi için www.worldhalalsummit.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İndir (PDF, 2.84MB)

Sizi Arayalım