X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

ADVANCITY ÜZERİNDEN YAPILACAK ARA SINAVLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bildiğiniz üzere, Türk Dili I, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I ile Bilgi Teknolojileri derslerinizin ara sınavları 28 Kasım 2020, Cumartesi günü Lokman Hekim Üniversitesi’nin “Advancity’” sistemi üzerinden çevrimiçi online yapılacaktır.

Sınavda herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için sınavdan önce mutlaka “Advancity” sistemine giriş yaparak giriş bilgilerinizi/derslerinizi kontrol ediniz.

Giriş yapamadığınız durumda ya da sınav sırasında herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda burcu.koksal@lokmanhekim.edu.tr veya mustafa.sari@lokmanhekim.edu.tr adreslerine öğrenci adı-soyadı, öğrenci numarası, fakülte/bölüm/program adı ve yaşanılan problem açık bir şekilde belirterek e-posta gönderebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yardımcı olacağız.

Sınavlarınızdan önce, Advancity öğrenci kullanım kılavuzu ve videolarını (https://www.lokmanhekim.edu.tr/arastirma-ve-uygulama-merkezleri/lhuzem/advancity-ogrenci-kullanim-kilavuzu/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz) mutlaka inceleyiniz.

Sınav günü “Advancity” sayfasına girerek “Sınava Giriş için tıklayınız” sekmesinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sınav için giriş yapınız.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.

Sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi