X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

İNGİLİZCE DERSİ ARA SINAV HK. ÖNEMLİ DUYURU

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Hem Lisans hem de SHMYO öğrencilerin  İngilizce (Temel İngilizce I, İngilizce I, İngilizce A21 ve İngilizce B11) ara sınavı Pearson MyEnglishLab sisteminden gerçekleşecektir. Sınava girebilmeniz için Pearson’dan kitap veya kodu almanız zorunludur.

Tüm Lisans öğrencilerin ara sınavı Ünite 1-2-3 ve SHMYO öğrencilerin ise Modül A: A.1, A.2, A.3 ve A.4 bölümünden olacaktır. Sınavınızın toplam süresi 65 dakikadır.

Lisans öğrencilerin İngilizce ara sınavı 5 bölümden oluşmaktadır (Listening 10dk, Grammar 10dk, Vocabulary 10dk, Function 15dk ve Reading 20dk). Her bölüm için verilen süre sizlere önerilen süredir ve daha erken bitirdiğiniz takdirde bir sonraki bölüme devam edebilirsiniz.

ÖnLisans öğrencilerin İngilizce ara sınavı 5 bölümden oluşmaktadır (Listening, Grammar, Vocabulary, Pronunciation ve Reading).

ÖNEMLİ NOT-1:Sınavda kısıtlamalar kullanmanız (örn. I am yerine I’m kullanın) gerekmektedir. Aksi takdirde, sistem tarafından cevabınız yanlış olarak değerlendirilecektir. Ayrıca, noktalama öncesi ara koymamanız gerekmektedir (örn. ”If you are ill , you should see a doctor.” (YANLIŞ) yerine  ‘‘If you are ill, you should see a doctor.” (DOĞRU)).

NOT-2: Sınav esnasında yaşanan her türlü sorunlarınız için dersin öğretim görevlisi veya Yabancı Diller Koordinatörlüğü  (gohar.seyedi@lokmanhekim.edu.tr) ile irtibata geçiniz.

Sınav kurallarını lütfen dikkatlice okuyunuz!

Yabancı Diller Koordinatörlüğü

Dr. Öğretim Üyesi Gohar SEYEDI