X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

LHÜ ÖĞRENCİ DANIŞMANLIK SİSTEMİ HK.

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2020

Sevgili Lokman Hekim Üniversiteli Öğrencilerimiz,

12 Mart 2020 tarihinde Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ilk kararla birlikte 16 Mart 2020 tarihinde Üniversitemizde eğitime önce 3 hafta ara verilmiş, daha sonra 26 Mart 2020 tarihli YÖK Başkanımızın açıklamalarıyla 2019-2020 Bahar Döneminin uzaktan eğitim ile tamamlanacağı açıklanmıştır. Bu zorlu süreçte sizlerin önce sağlığınıza dikkat etmesini ve #EvdeKal manızı hem birer ebeveyn hem de sizlerin hocaları olarak rica ediyoruz.

Süreçler ile ilgili sizleri hem web sayfamız, hem kurumsal e-postalarınız, hem sosyal medya hesaplarımız hem de SMS mesajları ile düzenli olarak bilgilendireceğiz.

Sizlerden üniversitemizde var olan “Öğrenci Danışmanlık Hizmetlerimizi” de tıpkı sizler üniversitenizdeymiş gibi kullanmanızı rica ediyoruz. Bunun için sizlere ekte danışman akademisyenlerinizi ve e-posta adreslerini gönderiyoruz. Lütfen danışman hocalarınız ile temas içerisinde olunuz.

DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ VE BAĞLI ÖĞRENCİ LİSTELERİ

TIP FAKÜLTESİ 

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 

ECZACILIK FAKÜLTESİ 

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 

EBELİK BÖLÜMÜ 

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ

BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

SHYMO 

Uzaktan eğitiminiz ile ilgili karşılaşacağınız sorunlarda önce Fakültenizin Dekanı/Bölüm Başkanı/Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü/Yabancı Diller Koordinatörünüz ile temasa geçiniz. Hocalarınız sizlerin sorunlarını en kısa sürede çözeceklerdir. Üniversitenizin Rektörü olarak her zaman bana da ulaşabileceğinizi biliyorsunuz.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Hiç birimizin hayatta karşılaşmadığı bir dönemden hem sizler hem de Üniversitemiz geçmektedir. El birliği, güç birliği ile bu süreçten geçeceğimize yürekten inanıyoruz.

Bizlere inanın ve güvenin.

Sizleri çok özlediğimizi ve bu Üniversitenin sizlerin tatlı telaşlı koşuşturmaları ile güzelleştiğini bilmenizi isteriz.

Sevgilerimizle,

Prof. Dr. Bülent Gümüşel

Rektör