X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

ÖĞRENCİLERİMİZE PANDEMİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Birbirinizden ve okulumuzdan uzak kaldığınız bu dönemin ardından yaşadığınız özlemi ve heyecanı anlıyor ve size hak veriyoruz.

Ancak, unutmayın ki pandemi koşulları hala devam ediyor. Vaka sayısı gün geçtikçe artarken tedbirlerimizi sıkılaştırarak uygulamamız gerekmektedir.

Maske, sosyal mesafe ve el temizliğinden oluşan basit ancak hayati kurallara hepimizin uyması önem taşımaktadır. Lütfen hiçbir ortamda maskenizi çıkarmayınız. Çay-kahve molalarını virüs bulaşma sebebi haline getirmeyelim.

Sigara içme ile ilgili Üniversiteniz tarafından belirtilen kurallara uyunuz.

Özellikle dar ve kapalı alanlarda bulaşıcılık artmaktadır. Asansörler bu açıdan çok önemli bir risk taşımaktadır. Dolayısıyla asansör kullanımı hakkında belirtilen kurallara bire bir uymanız gerekmektedir.

Pandeminin yayılmasını önlemede bu davranışlar çok önemlidir. Bu nedenle, hastalığı geçirmiş olsanız bile, bu tekrar hasta olmayacaksınız ya da taşıyıcı olmadığınız anlamına gelmemektedir.

Amacımız ve isteğimiz; kendinizi, çevrenizi, arkadaşlarınızı, ailenizi ve sevdiklerinizi riske atmadan hibrit eğitimi en verimli şekilde uygulamaktır.

Lütfen Üniversitenizin web sitesinde yayımlanan Üniversitemizde Yaşam Kuralları’nı” okuyunuz ve uygulayınız.

Sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi