X

دسترسی سریع

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548
MENU

GÜVENLİ SINAV DEMO UYGULAMASI HK.

ایجاد تاریخ: 17.11.2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Çevrimiçi ara sınav süreçlerine yönelik olarak sizlere yardımcı olacak ilk demo uygulaması 17 Kasım 2020 Salı günü itibarıyla KEYPS üzerinden erişiminize açılmıştır. KEYPS’ e giriş yaptıktan sonra kişisel panelinizde yer alan “Güvenli Sınav Demosu” uygulaması üzerinden bilgisayarınıza ait kamera ve mikrofon donanımlarını test edebilirsiniz.

Söz konusu bu demo uygulaması herhangi bir soru içermemektedirBu demo sadece, ara sınav uygulamalarında gerçekleştirmeniz gereken kamera, mikrofon ve ekran paylaşımı erişimi izin işlemlerini tecrübe etmeniz ve sınav sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için tasarlanmıştır. Bu demo uygulaması ile ses ve görüntü testlerini eksiksiz olarak yapmanız, bilgisayarlarınızın ara sınav uygulamalarına uygun hale getirilmesi veya muhtemel sorunların önceden tespit edilmesi açısından oldukça önemlidir.

Bütün öğrencilerimizin 20 Kasım 2020 Cuma günü 23.59′ a kadar bu demo uygulamasına girerek gerekli işlemleri yapmalarını önemle rica ederiz.

Farklı soru türlerini içeren ve sınav işleyişinin bir simülasyonu olarak değerlendirilebilecek ikinci demo uygulaması ise 19 – 20 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Söz konusu tarihlerde farklı Fakülte/Bölüm/Program bazında gerçekleştirilecek olan “Demo Sınav Uygulaması” takvimi en kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır.

 

Sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi