X

دسترسی سریع

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548
MENU

Rektör

Eklenme Tarihi: 8 August 2020

Kırk yıl önce güzel Ülkemizin topraklarında “büyük hedefleri” gerçekleştirmek üzere kurulan bugün kökleşmiş vakıf kültürüne sahip olan Sevgi Vakfı ağacının 20 seneyi aşkın süre önce dalları olarak şekillenen Lokman Hekim Hastanelerinin 2018 yılında eğitim-öğretim, araştırma-uygulamada “en iyi olmak” felsefesi ile bir çiçeği olarak açan Lokman Hekim Üniversitemize hoş geldiniz.

Hedeflerini yıllar öncesinde “önce Türkiye’nin, daha sonra dünyanın” en iyisi olabilmek şeklinde belirlemiş “Sağlık Temalı” Üniversitemiz kurulduğu ilk günden beri “en iyi” bildiği ve yaptığı işi yani sağlık hizmetini sunarken eğitim-öğretimi, araştırma-geliştirmeyi “en iyi” uygulayan akademik kadrosu ile hedeflerine emin adımlarla yürüyüşüne başlamıştır.

Ankara gibi bilimselliğin ve sağlık hizmetlerinin zirve yaptığı yerde güçlü bilimsel alt yapısı olan Üniversitemizde ve ömrünü sağlık hizmet sunumuna adamış Hastanelerinde, ülkesi ve dünya için düşünen, araştıran, geliştiren, üreten ve uygulayan tıp doktorları, diş hekimleri, eczacıları, diyetisyenleri, fizyoterapistleri, hemşireleri, ebeleri, sporcuları, yardımcı sağlık hizmetleri personelini yetiştiren ve yetiştirecek Lokman Hekim Üniversitemizde sizleri de görebilmekten büyük mutluluk duyacağız.

Ülkemizi, üniversitelerde yapılan bilimsel çalışmaların geliştireceğine ve ilerleteceğine gönülden inanıyoruz. Lokman Hekim Üniversitemizin de bu çalışmalarda kısa bir süre içerisinde bir damla değil çağlayan, bir şelale olacağına gönülden inanıyoruz.

Ülkemiz ve dünyamız için sağlıkla ilgili büyük hedefleriniz varsa sizleri Lokman Hekim Üniversitesinde bizlerle birlikte hedeflerimize doğru yürümeye davet ediyoruz.

Saygı ve sevgilerimle,

Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL

Rektör V.

Görev Dağılımı