X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

IV. LOKMAN HEKİM ECZACILIK GÜNLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 17.05.2023

Lokman Hekim Üniversitesi Pharmacopolium Öğrenci Topluluğu ve Eczacılık Fakültesi işbirliği ile IV. Lokman Hekim Eczacılık Günleri gerçekleştirildi

Başkanlığını Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Belma GÜMÜŞEL ve Pharmacopolium Öğrenci Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Pakize BENİCE’nin üstlendiği Kongre, Eczacılığın farklı çalışma alanlarından uzmanların katılımı ile düzenlenen zoom programı ile başladı. ”Klinik Eczacılıkta Kariyer İmkanları, Endüstri Eczacılığına Bakış, Gelenekselden Genişletilmiş Role Hastane Eczacılığı, Afet Eczacılığı” gibi birçok konuya değinilen zoom programında üniversitemiz Eczacılık Fakültesi öğretim üyeleri ve Pharmacopolium Topluluğu üyesi öğrencileri oturum başkanı olarak yer aldı.

Eczacılık Fakültesi 5.sınıf  öğrencilerimizin Mezuniyet Projelerini ve öğrenci asistanlarımız ile çalışmalarını sunmak isteyen öğrencilerimizin poster bildirilerini sundukları ‘Poster Şenliği’ üniversitemiz A Blok fuaye alanında gerçekleştirilirken mezuniyet projesini sözlü olarak sunmak isteyen öğrencilerimiz için sözlü bildiri bölümü konferans salonunda düzenlendi.

Kongre katılımlarının ücretsiz olduğu programda katılım için kitap bağışlayan ve kongreye katılan herkese teşekkürlerimizi sunarız.