X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

ANKARA VALİSİ VASİP ŞAHİN, ÖZGÜR KÖY TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2022

Lokman Hekim Üniversitesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Özgür Köy Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi.

Ankara Valisi Sayın Vasip ŞAHİN, Sincan Kaymakamı Sayın Abdullah KÜÇÜK, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Reşit Serhat TAŞKINSU, Üniversitemiz Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ, Rektörümüz Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Zehra GÖLBAŞI ve Prof. Dr. Metin YILDIRIMKAYA, Genel Sekreterimiz Prof. Dr. İsmet ŞAHİN, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Fatma ÖZ ve Özgür Köy Rehabilitasyon Merkezi Sorumlusu Prof. Dr. Zehra ARIKAN’ın katılımları ile gerçekleştirilen kahvaltıda Merkez hakkında görüşmelerde bulunuldu.

Her türlü bağımlılık ile mücadele ettiğimiz Özgür Köy Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında iş birliği ve katkılar hakkında görüşülürken, Ankara Valisi Sayın Vasip ŞAHİN, Ankara’da bağımlılık üzerine tedavi hizmeti veren bir merkez bulunmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Sizi Arayalım