X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548
MENU

Rektör

Eklenme Tarihi : 08.08.2020

Geleceğimizin teminatı ve varlık sebebimiz olan Sevgili Öğrenciler,

Ülkemizin genç üniversitelerinden biri olan Lokman Hekim Üniversitesi kurulduğu günden bu güne kadar yakaladığı yüksek ivme ile kısa sürede kurumsallığını tamamlamış ve ülkemizin seçkin üniversiteleri arasında yerini almıştır.

“Sağlık alanında Doğu ve Batı’nın birikimini sentezleyerek bilimde ilerlemeye yön veren, özgün eğitim yaklaşımı ile bir ekol haline gelen, dünyada tanınan ve tercih edilen, saygın bir üniversite olmak” vizyonuyla yola çıkan Üniversitemiz, gerçekleştirdiği ve planladığı toplumsal farkındalık projeleri ile hedeflerine doğru büyümeye devam etmektedir.

Öğrencilerimizin ve öğretim elemanlarımızın çalışkanlık ve üretkenliği ile üniversitemizin bir dünya markası olacağına inancımız tamdır.

Bunun için öncelikle ihtiyacımız olan aşktır, istektir, motivasyondur.

Bir kurumun en büyük gücü sahip olduğu kadrodur. Lokman Hekim Üniversitesi 25 yıllık Lokman Hekim Hastaneleri tecrübesini kendi akademik kadrosuyla güçlendirmiştir ve sağlık eğitiminde iddialıdır. Uluslararasılaşmaya özel bir önem vermektedir.

Dünyanın en iyi sağlık profesyonellerini yetiştirmeye azmetmiş, tecrübelerini sevgiyle aktarmaya çalışan, “birlikte öğrenen” ustalarınız olmaya namzet, gayretli bir eğitim kadrosu ile sizleri Lokman Hekim Üniversitemize bekliyoruz.

Kendisini ülkemize ve dünyaya yön verecek liderleri yetiştirmeye adamış olan üniversitemiz bu gayesini yerine getirmek üzere heyecanını paylaşacağı öğrencilerini beklemektedir.

Sizin de idealleriniz varsa buyurun birlikte gayret edelim, ideallerinize ve zirveye birlikte yolculuk edelim.

Prof. Dr. Fatih GÜLTEKİN
Rektör