X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

2021 YILI TUS 2. DÖNEM KAYIT İŞLEMLERİ HK.

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2021

2021 TUS 2. Dönem Yerleştirme Sonuçlarına Göre Lokman Hekim Üniversitesi Tıp Fakültesinin İlgili Anabilim Dallarına Yerleşen Adayların Dikkatine;

2021 TUS 2. Dönem Yerleştirme Sonuçlarına göre Üniversitemiz Tıp Fakültesinin Anabilim Dallarına yerleşen 3 (üç) adayın Üniversitemiz web sayfasında https://www.lokmanhekim.edu.tr/fakulteler/tip-fakultesi/tus-ydus-kayit-atama-evraklari/ belirtilen kayıt evraklarını 09 Kasım 2021 Salı günü saat 13.00’a kadar Üniversitemizin Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6 Çankaya / ANKARA adresinde bulunan yerleşkesinin A Blok, A Katında bulunan Personel İşleri Koordinatörlüğüne (Personel İşleri Koordinatörü Ahmet BALCI, İKY Uzmanı Gülhun SUNAR ve Personel İşlemleri Uzmanı Emre DÖĞER) teslim etmeleri gerekmektedir, adaylarca şahsen müracaat edilememesi durumunda, istenen evraklar kargo yolu ile de üniversitemiz adresine gönderilebilecektir.
Belirtilen tarihe kadar başvuruda bulunulmayan Anabilim Dalları için boş kontenjan bilgisi bildirileceğinden adayların bu tarihe kadar başvuru evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.
Yerleşen adaylara önemle duyurulur.

Saygı ve sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi