X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

AMELİYATHANE HİZMETLERİ PROGRAMI UZAKTAN EĞİTİM HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) salgını dolayısıyla üniversitemizde eğitim ve öğretim süreçlerinin mümkün olduğunca kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için teorik derslerin 25 Mart 2020 Çarşamba gününden itibaren KEYPS üzerinden uzaktan eğitim uygulaması ile yürütülmesine karar verilmiştir.

 

  1. Sınıfta yer alan derslerimize ait detaylar aşağıda sunulmuştur.
  2. Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve İngilizce dersi eğitimlerinin var olduğu gibi uzaktan devam ettirilmesine karar verilmiştir.
  3. 165202 Cerrahi Hastalıklar Bilgisi I, 165203 Temel Sağlık Bilgisi, 165205 Hasta Güvenliği ve 165207 Sağlığın Geliştirilmesi derslerinin teorik dersler olması dolayısıyla KEYPS sistemine Sesli olarak yüklenmesi ve uzaktan erişime açılması planlanmaktadır. Bu şekilde derslerimizin eş zamanlı olmayan (asenkron) uzaktan eğitim (offline) olarak yürütülmesi sağlanacaktır.
  4. Uygulamalı derslerin işlenmesi süreci sizlerle ayrıca paylaşılacaktır.
  5. Ara sınav takvimine ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.
  6. Bu süreçte sizlerden beklentimiz evlerinizden ayrılmamanız, temizliğinize dikkat etmeniz ve derslerinizi KEYPS üzerinden takip edip çalışmanızdır. Yeni gelişmelerin olması durumunda sizlere e-posta ile bilgi verilecektir. Ayrıca, üniversitemiz web sayfasındaki bilgilendirmeleri de takip etmeniz beklenmektedir.

 

Sevgilerimle,

Program Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nükhet BAYER

Sizi Arayalım