X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜ 2. SINIF UZAKTAN EĞİTİM HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) salgını dolayısıyla üniversitemizde eğitim ve öğretim süreçlerinin mümkün olduğunca kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için teorik derslerin 25 Mart 2020 Çarşamba gününden itibaren KEYPS üzerinden uzaktan eğitim uygulaması ile yürütülmesine karar verilmiştir.

İkinci sınıfta yer alan derslerimize ait detaylar aşağıda sunulmuştur:

  1. Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Bilgi Teknolojileri derslerimiz daha önce olduğu gibi uzaktan eğitim olarak devam edecektir.
  2. İngilizce dersi eğitimlerinin Pearson ile uzaktan devam ettirilmesine karar verilmiştir.
  3. Spor Bilimlerinde Araştırma Yöntemleri, Spor Psikolojisi, Çocuk ve Antrenman, Antrenman Bilimi I ve Sporda Yetenek Seçimi ve İlkeleri dersleri için 16 Mart 2020’den itibaren üç haftalık ders dönemine ait sesli kayıt içeren ders sunumları, KEYPS sistemine 25 Mart 2020 tarihinden itibaren yüklenecektir. Bu şekilde derslerimizin eş zamanlı olmayan (asenkron) uzaktan eğitim (offline) olarak yürütülmesi sağlanacaktır.
  4. Ritim Eğitimi ve Dans ve Halk Oyunları uygulamalı derslerimiz ise ileride belirleyeceğimiz bir takvim ile yürütülecektir.
  5. Ara sınav takvimine ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

Bu süreçte sizlerden beklentimiz evlerinizden ayrılmamanız, temizliğinize dikkat etmeniz ve derslerinizi KEYPS üzerinden takip edip çalışmanızdır. Yeni gelişmelerin olması durumunda sizlere e-posta ile bilgi verilecektir. Ayrıca, üniversitemiz web sayfasındaki bilgilendirmeleri de takip etmeniz beklenmektedir.

 

Sağlıklı günler diliyorum.

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Fehmi Tuncel

Dekan