X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548
MENU
MENU

EK KONTENJAN İLE GELEN VE İNGİLİZCE DÜZEY BELİRLEME SINAVINA GİREMEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTELERİ AÇIKLANDI

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2019
701 Nolu Sınıfta Sınava Girecek Öğrenciler
NO Öğrenci No Soyadı Adı Fakülte Program Saat
1 191210310 ADA CAN ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
2 191110331 AFZALIFARD FATEMEH TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
3 191430305 AGHVAI KAMIAR SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
4 191110330 AHMADI FERESHTEH TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
5 191420039 AK ÇAĞLA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
6 191310323 AKBARIAN ARGHAVAN DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
7 191110311 AKBARLOU MOHAMMADREZA TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
8 191440002 AKBAŞ İLAYDA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
9 181510021 AKMAN SERAP SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
10 191310044 AKTAŞ FİRDEVS ALEYNA DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
11 191110081 ALBAYRAK ASIM TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
12 191210305 AL-GHABAN QAMAR AWS MOHAMMED ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
13 191210312 AL-SAEDY AYA ABBAS ABDUL RAZAQ ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
14 191310309 AMMASH MUSAAB DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
15 191420022 ASLAN ELİF SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
16 191420302 AYDOĞDU NAZLI SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
17 181110082 BABALOU FATEMEH TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
18 191310301 BAGHERI ALIREZA DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
19 191410038 BALCI EDA NUR SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
20 191430021 BALCI ÖZGE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
21 181440009 BARAK HAVVANUR SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ 18:00
22 191430303 BAŞAK ESMA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
23 181510011 BAŞKAYA İLAYDA SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
24 191420015 BİLGİN NİDA NUR SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
25 181420003 BİLKAYA BEYZA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
26 191410044 BOLAT RABİA NUR SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
27 191410047 BOZKURT BETÜL SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
28 191440041 CAMCI İREM SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
29 191420005 CEVİZ AYŞE GÜLSENA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
30 181430011 ÇALIM HAKKI İLBEY SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
31 181510010 ÇINAR KADER SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
32 191410031 ÇİFTCİ MUKADDES İREM SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
33 191110030 ÇİFTÇİ TANER TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
34 191440027 ÇİFTÇİ ANZILHA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
35 191110045 DANYILDIZ NİSA NUR TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
36 191110060 DEMİR SÜLEYMAN UMUT TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
37 191420012 DEMİR BEDRİYE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
38 191510012 DEMİR ÜLKİYE SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
39 191110084 DEMİROĞLU AHMET GÖKHAN TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
40 181410013 DENİZ CANSU SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
702 Nolu Sınıfta Sınava Girecek Öğrenciler
NO Öğrenci No Soyadı Adı Fakülte Program Saat
41 191410040 DERTLİ RUMEYSA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
42 191210301 DİCLE ZOZAN ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
43 191420030 DOKUR ELİF NİDA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
44 191510018 DOMA EMRE SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
45 191510003 DURMUŞ RÜYA JÜLİDE SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
46 191410027 ELİDEMİR HELİN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
47 191440032 EREN ELİF SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
48 191310015 ERGÜL MERVE DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
49 191310019 ERKASLAN YAHYA ERKAM DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
50 191210313 ESMAEİLİ DİZAJ NILOO ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
51 181110078 EYİMAYA MUSA TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
52 191110325 FARHADI MARYAM TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
53 191110326 FARHADI FATEMEH TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
54 191430039 FİDAN EZGİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
55 191110314 GHADAMYARIPIRMORAD NILOOFAR TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
56 191310322 GHAHREMANI MİNA DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
57 191510007 GÖZÜM EGE MERT SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
58 191310318 GÜÇLÜ MERT DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
59 191440024 GÜL TANSU SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
60 181510023 GÜLLÜ OZAN DENİZ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
61 191210307 HOSSEINI MIRATA ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
62 191510024 HUZ EREN SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
63 191210315 İBRAHİM ANJI ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
64 191510023 İLBEY KUBİLAY SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
65 191410024 İŞLER FATMA İREM SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
66 191210314 JAHANBAKHSH NAGHADEH TOHID ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
67 191410002 KAHRAMAN CANSIN BEGÜM SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
68 191430005 KALAYCIOĞLU İBRAHİM BURAK SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
69 191510021 KALKAN AHMET YASİN SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
70 191310046 KARABACAK HAYDAR DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
71 191410021 KARAGÖZ GİZEM SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
72 191440030 KARAYİLDİZ GÜLCAN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
73 181430031 KARTAL TUĞBA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
74 191410034 KASAPOĞLU ECE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
75 181440024 KAYAARSLAN CEYLAN HEMŞİRELİK HEMŞİRELİK 18:00
76 191310321 KAZEMTASH MASOUMEH DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
77 181210020 KILIÇ ENES ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
78 191430045 KURUOĞLU ALPEREN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
79 191440013 MANKIR ZEYNEP SENA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
80 191310303 MOUSAVI MOHSEN DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
703 Nolu Sınıfta Sınava Girecek Öğrenciler
NO Öğrenci No Soyadı Adı Fakülte Program Saat
81 191110329 MOUSAVI GARGARI MARYAM TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
82 191410025 ONUR BEYZANUR SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
83 191410032 ÖZ BETÜL SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
84 191210035 ÖZDEMİR MERVE ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
85 191420021 ÖZKAN GÜLNİHAL SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
86 191210045 ÖZKAN TUĞBA ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
87 191210302 ÖZMEN HASAN ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
88 191110316 RAJABPOOR DAVOOD TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
89 191110309 RANJBAR FATEMEH TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
90 191310311 RANJBAR SAMANEH DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
91 191410019 SAKIN NEFİSE SELEN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
92 191110001 SEVEN IRMAK SILA TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
93 191420301 SÖĞÜT TUĞÇE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
94 191420003 SÖNMEZ NAZLI SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
95 191440017 ŞAHİN SENA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
96 191210311 ŞEKER İSMAİL ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
97 191410007 ŞEREFLİOĞLU SÜMEYYE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
98 191440037 TAŞ VEYSEL SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
99 191420038 TAŞCI SANİYE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
100 191430302 TEMUR SEVCAN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
101 191510025 TOPALOĞLU UTKU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
102 181510002 TOPÇU ERDENAY SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
103 191420035 TURCAN CANAN EBRU SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
104 181410030 TÜRKÇE BÜŞRA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
105 191420016 ULUÇAY BİLGE SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
106 191110038 USLU KUBİLAY TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
107 181430030 VAR BETÜL SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00
108 191210030 VURAL YUSUF ADAR ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK 18:00
109 181510009 VURAL PERİHAN SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
110 191420024 YAKIŞIKLI ÇİSEM SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EBELİK 18:00
111 181410028 YAMAN SÜEDA BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ BESLENME VE DİYETETİK 18:00
112 191510009 YAMAN FATIMA BETÜL SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
113 191510016 YARDIMCI MERT SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
114 191110043 YILDIZ İLAYDA TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
115 191110048 YILMAZ MERVE NUR TIP FAKÜLTESİ TIP 18:00
116 191440026 YILMAZ LEYLA BETÜL SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 18:00
117 191310012 YILMAZ ESRA DİŞ HEKİMLİĞİ DİŞ HEKİMLİĞİ 18:00
118 191510017 YILMAZ RIZA ARMAĞAN SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
119 191510008 YURDUSEVEN ÖMER SEYİT SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ 18:00
120 191430052 ÖZİL AHSEN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 18:00