X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 1. SINIF UZAKTAN EĞİTİM HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 20 Mart 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) salgını dolayısıyla üniversitemizde eğitim ve öğretim süreçlerinin mümkün olduğunca kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için teorik derslerin 25 Mart 2020 Çarşamba gününden itibaren KEYPS üzerinden uzaktan eğitim uygulaması ile yürütülmesine karar verilmiştir.

Birinci sınıfta yer alan derslerimize ait detaylar aşağıda sunulmuştur:

 

  • Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi ve Bilgisayar Teknolojileri derslerimiz daha önce olduğu gibi uzaktan eğitim olarak devam edecektir.

 

  • İngilizce dersi eğitimlerinin Pearson ile uzaktan devam ettirilmesine karar verilmiştir.

 

  • Histoloji, Kendini Tanıma ve İletişim Yönetimi, Hemşirelik Esasları dersleri için 16 Mart 2020’den itibaren üç haftalık ders dönemine ait sesli kayıt içeren ders sunumları, KEYPS sistemine 25 Mart 2020 tarihinden itibaren yüklenecektir. Bu şekilde derslerimizin eş zamanlı olmayan (asenkron) uzaktan eğitim (offline) olarak yürütülmesi sağlanacaktır.

 

  • Hemşirelik Esasları dersinin laboratuvar ve uygulamaları ileride belirleyeceğimiz bir takvim ile yürütülecektir.

 

  • Derslere ilişkin sorularınızı ders ile ilgili öğretim elemanına mail yoluyla sorabilirsiniz.

 

  • Ara sınav takvimine ilişkin bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

 

Bu süreçte sizlerden beklentimiz evlerinizden ayrılmamanız, temizliğinize dikkat etmeniz ve derslerinizi KEYPS üzerinden takip edip çalışmanızdır. Yeni gelişmelerin olması durumunda sizlere e-posta ile bilgi verilecektir. Ayrıca, üniversitemiz web sayfasındaki bilgilendirmeleri de takip etmeniz beklenmektedir.

 

Sağlıklı günler diliyorum.

 

Sevgilerimle,

Prof. Dr. Fatma ÖZ

Hemşirelik Bölüm Bşk.

Dekan