X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

KOZMETİK ÜRÜNLERDE GÜVENLİK DEĞERLENDİRMESİ UYGULAMALI EĞİTİM KURSU II

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2021

 

Lokman Hekim Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından Lokman Hekim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde teorik ve uygulamalı olarak düzenlenmekte olan ‘Kozmetik Ürünlerde Güvenlilik Değerlendirmesi’ uygulamalı eğitim kursu  13-15 Ocak 2022 tarihlerinde online uzaktan eğitim sistemi kullanılarak senkronize şekilde (canlı) gerçekleştirilecektir.

KURS İÇERİĞİ:

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından hazırlanan Güvenlilik Değerlendirmesi ve Güvenlilik Değerlendiricisi Hakkında Kılavuz’da ‘kozmetik ürün güvenlilik değerlendirmesi alanında sunulan teorik ve uygulamalı müfredat programının kapsamı detaylı olarak yer almaktadır.

13-15 Ocak 2022 tarihlerinde  gerçekleştirilecek olan kursumuzun programı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından belirtilen içeriğin tamamını karşılamaktadır.

KURSUN VE BAŞARILI OLANLARA VERİLECEK SERTİFİKANIN ÖNEMİ:

Kozmetik ürünlerde güvenlilik değerlendirmesi yapacak kişilerin ‘Eczacılık diplomasına sahip olmaları veya tıp, diş hekimliği, biyoloji, kimya, biyokimya, mikrobiyoloji veya eşdeğer diplomaya sahip olup toksikoloji dalında veya kozmetik ürün güvenlilik değerlendirmesi alanında sunulan teorik ve uygulamalı müfredat programını tamamlayanlara verilen bir belgeye sahip kişiler‘ olması koşulu aranmaktadır.

KATILIMCI SAYISI ve KATILIM SERTİFİKASI:

Kurs katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kurs ücreti 1000 TL (KDV dahil)’ dir. Kurs sonunda yapılacak online sınavda başarılı olanlara katılım sertifikası verilecektir.

 

Sizi Arayalım