X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

LİSANS DÜZEYİNDE İNGİLİZCE UZAKTAN EĞİTİM HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2020

Sevgili Öğrencilerimiz,

25 Mart 2020 itibariyle Lisans düzeyindeki İngilizce dersleriniz de “Pearson My English Lab Sanal Sınıflarından” devam edecektir.

Normal ders planımıza göre Temel İngilizce dersinde Ünite 5-6-7, A22 ve B12 dersinde ise Ünite 7-8-9, Nisan ayının başına kadar tüm alıştırmaları, ödevleri ve quizleri bitecektir.

Son ünitesi kalan bölümler için hocalarımız ders notları ve ders anlatım videoları hazırlamaktadır. Önümüzdeki hafta itibariyle sizler ile e-posta veya google drive üzerinden paylaşacağız.

 Bu dönem içerisinde:

  • Düzenli bir şekilde hocalarımızın gönderdikleri ödevleri ve sınavları size belirtilen zaman içerisinde yapmanız gerekmektedir.
  • Hocalarınızla My English Lab panelindeki ‘‘Messages’’ kısmından veya e-postayla irtibata geçebilirsiniz. Hocalarımızın e-posta adresi aşağıdaki gibidir:

seyedigohar@lokmanhekim.edu.tr

shabnam.shakibaei@lokmanhekim.edu.tr

aydan.dogan@lokmanhekim.edu.tr

tulin.tacettin@lokmanhekim.edu.tr

Önemli Not: Ayrıca orijinal kitap alamayan tüm öğrencilerimiz lütfen 25 Mart 2020 tarihinden önce Yabancı Diller Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Gohar Seyedi (seyedigohar@lokmanhekim.edu.tr) ile irtibata geçiniz. Ayrıca tüm sorularınız için (0536) 448 7902 Whatsapp hattından irtibata geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi

Yabancı Diller Koordinatörlüğü

Sizi Arayalım