Kayıt Ol

Lokman Hekim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (LHUSEM) ve LHÜ Kurumsal İletişim ve Tanıtım Daire Başkanlığı işbirliği ile 28  Mayıs 2022  Cumartesi günü  10:00 – 14:00 saatleri arasında yüz yüze olarak  ‘’Jenerasyonlar Arası İletişim Kopukluğu ve Algı Değişimi’’ eğitimi  gerçekleştirilecektir.

Psikolojik rehberlik danışmanlık hizmeti sunan profesyonellerin en önemli etik kodlarından birisi hiç şüphesiz mesleki yetkinliklerini güncelleyerek geliştirmektir. Bu bağlamda Lise Rehber Öğretmenlerine özel olarak hazırladığımız ‘’Jenerasyonlar Arası İletişim Kopukluğu ve Algı Değişimi’’ eğitimine değerli Rehber Öğretmenlerimizi bekliyoruz.

Katılmak isteyenlerin kayıt formunu doldurarak kayıt olmaları gerekmektedir.

Not: Katılımcılara Eğitim Sertifikası verilecekti. Bu nedenle kayıt formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir.

Not: Katılım 250 kişi ile sınırlıdır.

*Eğitim Ücretsizdir.

 

Eğitmenler ve Eğitim Konuları:

Prof. Dr. S. Sadi SEFEROĞLU /  Kuşaklar Arası İletişim ve Dijital Dönüşüm Sürecindeki Yansımaları

Olcay TEKEL / Eğitimde Bireysel Farklılıklar ve Yetişkin Algısı

Eğitim Tarihi: 28 Mayıs 2022 Cumartesi günü  10:00 – 13:00 saatleri arasında yüz yüze

Son Başvuru Tarihi : 25 Mayıs 2022

Yer: Lokman Hekim Üniversitesi

Kimler Katılabilir?

Lise Rehber Öğretmenleri katılabilir.

Programın Amacı

Bu eğitimde, öğrencileri üniversite sınavına hazırlayan lise rehber öğretmenlerinin yaşadıkları sorunlarda destek olmak için çağımızın güncel sorunlarıyla ilgili eğitim verilecektir. Amaç, öğretmen ve öğrenci bünyesinde ele alınabilecek sorunların belirlenmesi,  bu durumlar için algoritmalar oluşturulması ve rehberlik öğretmenlerinin yeterliliklerinin arttırılmasıdır.

Lokman Hekim Üniversitesi

 

Login Lokman Hekim Online