X

دسترسی سریع

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

İNGİLİZCE DERSLERİMİZ 12 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR…

Eklenme Tarihi: 11 October 2020
Sevgili Öğrencilerimiz,
 
Sizler daha önce de duyurduğumuz gibi, İngilizce dersleriniz 12.Ekim.2020 Pazartesi günü KEYPS sistemi üzerinden verilmeye başlayacaktır.
 
Yabancı Diller Koordinatörlüğü tarafından verilecek İngilizce derslerine katılmak için, KEYPS oturumu açıldıktan sonra  karşınıza çıkacak olan Lokman Hekim Üni. Seçmeli Dersler Platformu” üzerinden giriş yapmalıdır. Bu işlemlerin ardından, ders programınızda güz dönemi müfredatı için seçmiş olduğunuz İngilizce dersinizin (Temel İngilizce-I, İngilizce A21 ve İngilizce B11) senkron eğitimine katılım sağlayabilirsiniz. Tıp Fakültesi öğrencileri Medikal İngilizce ve Eczacılık Fakültesi öğrencileri ise Mesleki İngilizce derslerini benzer yöntem üzerinden takip edebileceklerdir. 
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz için İngilizce dersleri, asenkron olarak verileceğinden, sizlere sunulan programda bu öğrencilerimizin ders gün ve saatleri bulunmamaktadır. Bu öğrencilerimiz, kendileri için hazırlanan içerikleri Lokman Hekim Üni. Seçmeli Dersler Platformu” üzerinden İngilizce-I dersi kapsamında dinleyebileceklerdir.
 
Sevgili öğrencilerimiz, üniversitemize ek yerleştirme sınavı ve diğer yollarla sonradan gelen, ek muafiyet sınavına girecek öğrencilerimizin sisteme tanımlanmaları, kayıtları ve diğer işlemleri tamamlandıkça gerçekleştirileceğinden bu öğrencilerimizin sisteme girmek ile ilgili yaşanan sorunlar konusunda sabırlı olmaları beklenmektedir. 
 
KEYPS sistemine giriş ile ilgili sorunlarınızın çözümü için, lütfen sorununuzu ve bilgilerinizi detaylı olarak yazdığınız bir e-postayı, uzemdestek@lokmanhekim.edu.tr adresine gönderiniz.
Yeni ders dönemimizin ve her birinize tekrar hayırlı olmasını dileriz.
 
Sevgilerimizle,
Dr. Öğretim üyesi Gohar Seyedi
Yabancı Diller Koordinatörü

İngilizce Güz Dönemi Ders Programı

Tıp ve  Diş Hekimliği Fakülteleri İngilizce Ders Programı

Eczacılık Fakültesi İngilizce Ders Programı

Sağlık Bilimleri Fakültesi İngilizce Ders Programı

Spor Bilimleri Fakültesi İngilizce Ders Programı