X

دسترسی سریع

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548
MENU

LHÜ ORTAK DERSLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ ÖĞRENCİ MEKTUBU HAKKINDA

Eklenme Tarihi: 9 January 2021

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bildiğiniz üzere, Türk Dili I, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I ile Temel Bilgi Teknolojileri derslerinin Genel Sınavları 30 Ocak 2021 Cumartesi günü Lokman Hekim Üniversitesi’nin “Advancity” sistemi üzerinden çevrimiçi online yapılacaktır.

Sınavlarınıza sizlere belirtilen saatlere göre giriş yapmanız gerekmektedir.

Her ders için, öğrencilerin sınava tek giriş hakkı olacaktır.

Sınavda herhangi bir sıkıntı yaşanmaması adına sınavdan önce mutlaka “Advancity” sistemine giriş yaparak giriş bilgilerinizi/derslerinizi kontrol ediniz.

Giriş yapamadığınız durum olursa ya da sınav sırasında herhangi bir sıkıntı durumunda burcu.koksal@lokmanhekim.edu.tr veya ozgur.ozdemir@lokmanhekim.edu.tr adreslerine öğrenci adı-soyadı, öğrenci numarası, fakülte/bölüm/program adı ve yaşanılan problem açık bir şekilde belirterek mail atabilirsiniz. En kısa zamanda size yardımcı olacağız.

Sınavlarınızdan önce, Advancity öğrenci kullanım kılavuzu ve videolarını (“https://www.lokmanhekim.edu.tr/arastirma-ve-uygulama-merkezleri/lhuzem/advancity-ogrenci-kullanim-kilavuzu/” linki üzerinden ulaşabilirsiniz) mutlaka inceleyiniz.

Özellikle Google Chrome web tarayıcınız üzerindeki eklentiler (extensions) kaldırılmalıdır. (chrome://extensions linkini kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırarak açılan penceredeki tüm eklentiler kaldırılmalıdır.)

Sınav günü “Advancity” sayfasına girerek “Sınava Giriş için tıklayınız” sekmesinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek sınav için giriş yapınız.

Sınavlarınızda başarılar dileriz.

Sevgilerimizle,

Lokman Hekim Üniversitesi

Ortak Dersler Koordinatörlüğü

 

Sizi Arayalım