X

دسترسی سریع

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

TIP FAKÜLTESİ GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 24 June 2021

Tıp Fakültemizin 2020-2021 Eğitim-Öğretim Dönemi Akademik Genel Kurulu Toplantısı 24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantı Mütevelli Heyeti Başkanımız Dr. Mehmet ALTUĞ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin YILDIRIMKAYA, Tıp Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY ile dekan yardımcıları, bölüm başkanları, ana bilim/bilim dalı başkanları ve öğretim üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda eğitim-öğretim dönemi içinde gerçekleştirilen çalışmalara ek Dönem I, Dönem II, Dönem III ve Dönem IV müfredatları hakkında detaylı bilgi verildi. Yeni açılacak İngilizce Tıp Programı’nın programı ve mezuniyet sonrası eğitim ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. Bu dönem içerisinde yürütülen iç ve dış kaynaklı projeler hakkında detaylı bilgiler verildi.

Toplantıda, Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Serkan ŞİMŞEK, Dahili Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet DOĞANAY ve Temel Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mete KÖKSAL 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Faaliyet Raporu ve yeni eğitim öğretim yılının hazırlıkları hakkında bilgi verdi. Akademik Genel Kurul Toplantısı, öğretim üyelerinin görüş ile önerilerinin alınmasının ardından, dilek ve temennilerin bildirilmesiyle sona erdi. Katılan tüm öğretim üyelerimize teşekkür ediyoruz.