X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

Dekanın Mesajı

Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2019

Değerli Diş Hekimi adaylarımız,

Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi olarak yaşamını insanlığın, hasta sağlığının ve esenliğinin hizmetine adamış genç, dinamik, yenilikçi, teknolojinin tüm imkanlarını kullanan akademik kadromuz ile sizleri karşılamaktayız. Siz değerli öğrencilerimize fakültemize girdiğiniz ilk andan itibaren bu farklılığı yakından hissedeceğinizi bildirmek isterim.

Sizler, beş yıllık eğitim öğretimin sonunda diş hekimliği mesleğini dünyanın her yerinde uygulayabilecek bilgi ve birikime sahip olan, insan yaşamına en üst düzeyde saygı gösteren, mesleğini vicdanıyla, onuruyla ve iyi hekimlik ilkelerini gözeterek uygulayan, hasta sırlarını yaşamı bittikten sonra bile saklayabilen bireyler olarak toplumun hizmetine katılacaksınız.

Öğrencilerimiz, aldıkları bu eğitim-öğretim sonrası Lokman Hekim Üniversitesi mensubu olmanın ayrıcalığını beş yıllık öğrencilik sürecinde olduğu gibi mezun olduktan sonra da hissedeceklerdir. İletişim yeteneği gelişmiş olan öğrencilerimiz mezuniyetten sonra da toplumun eğitimi için sosyal görevleri olduğunun farkına varacaklardır.

Ülkemizde bilimsel anlamda genç olan mesleğimizi, halka yayarak vatandaşların bilgi noksanlığını giderip, sahtecilerin önüne geçerek bilimin gerekliliğini yapacaklardır. Böylece insanlığı maddi ve manevi kayıplardan koruyarak halk sağlığına üstün hizmetleri olacaktır.

İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutan, vatanımızın ve milletimizin gelişmesine katkı sağlayan, tam donanımlı diş hekimleri olarak dünya sağlık ordusuna katılmanız için sizleri Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne davet ediyorum.

 

Prof. Dr. Feridun HÜRMÜZLÜ

Dekan

Sizi Arayalım