X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

ÇEVRE GÜNÜ KAPSAMINDA RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2022

5 Haziran Çevre Haftası kapsamında Lokman Hekim Üniversitesinin tüm çalışanlarının çocukları ve yakınları arasında düzenlenen ”Hayalimdeki Doğa” temalı resim yarışmasının değerlendirmesi ve ödül töreni 10 Haziran 2022, Cuma günü zemin kat toplantı salonunda gerçekleştirildi. Yarışmaya “Hayalimdeki Doğa” temasıyla gönderilen resimler sergilendi ve katılımcıların beğenisine sunuldu.

Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ ve Rektör Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL’in çevreye karşı Lokman Hekim Üniversitesi olarak her zaman duyarlı olduklarını belirttikleri konuşmasıyla başlayan yarışma değerlendirme töreninde resimler değerli jüri üyeleri Sayın Ayşe ALTUĞ, Prof. Dr. Nihat ARIKAN, Prof. Dr. Belgin AKIN’ın ve tüm katılımcıların beğenisine sunuldu. Her yarışmacı adayın kendi yaş grubunda değerlendirildiği resim yarışmasında dereceye giren çocuklara katılımcı belgesi ve hediyeleri takdim edildi.

“Hayalimdeki Doğa” resimleriyle çevre bilincinin aşılanmasına ve güçlendirilmesine katkı sağlayan Lokman Hekim Üniversitesi akademik ve idari personeline, çocuklarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Sizi Arayalım