X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

DEKANIMIZ ANKARA ÜNİVERSİTESİNİ ZİYARET ETTİ

Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2021

Lokman Hekim Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Fehmi TUNCEL, yeni görevine başlayan Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semiyha TUNCEL’i makamında ziyaret etti. Dekan hanımın yeni görevini kutlayan hocamız,  başarı dileklerini ifade etti.

Üniversitemiz Kurumsal İletişim Daire Başkanı Sayın Dilay Hamret ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette, Spor Bilimleri alanındaki çeşitli konular görüşüldü.  Lokman Hekim Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin sağlıklı gelişimi ve yapısına yönelik görüş alış-verişinde bulunuldu. Yapılacak akademik işbirlikleri, eğitim-öğretimde öğretim elemanı desteği, ortak doktora programları geliştirme, ortak araştırma projeleri ile bilimsel etkinlikler organizasyonu konuları masaya yatırıldı.

Dekan Prof. Dr. Semiyha TUNCEL de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Prof. Dr. Fehmi TUNCEL için hazırlanan “20 Yıl Anısına Sayın Prof. Dr. Fehmi TUNCEL, Unutulmaz katkılarınız için teşekkür ederiz” yazılı plaketi hocamıza takdim etti. Karşılıklı iyi dilekler ve tekrar görüşmek dilekleri ile ziyaret sonuçlandırıldı.