X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ BEYAZ ÖNLÜKLERİNİ GİYDİ

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2021

Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2. sınıf öğrencilerinin, COVID-19 pandemisi nedeniyle, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında gerçekleştirilemeyen ‘Beyaz Önlük Giyme’ töreni bugün LHÜ Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2. sınıf öğrencileri saflığın ve temizliğin sembolü beyaz önlüklerini 22 Kasım Diş Hekimleri Günü’nde  giydiler.

Tören Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lale KARAAĞAÇLIOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başladı. Dekanımız beyaz önlüğün önemini ve sembollerini öğrencilerimize anlatırken, tüm fakülte öğrencilerine başarılar diledi.

Törende 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Diş Hekimliği Fakültesi’ne birincilik ile yerleşen öğrencimiz Irmak ALPASLAN’ın konuşması hocalarımıza ve sınıf arkadaşlarına duygusal anlar yaşattı. Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Dt. Serhat ÖZSOY’un konuşmaları ile devam eden törende ÖZSOY tüm öğrencilere Diş Hekimliği mesleğinin inceliklerini ve Diş Hekimleri Odası’nın faaliyetlerinden bahsetti.

Rektör Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, yeni açılan Lokman Hekim Üniversitesi Söğütözü Diş Hastanesi ve öğrencilerimiz için ayrıcalıklarından bahsettikten sonra öğrencilerimize başarılar diledi.

Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederek fakülte öğrencilerimize başarılar diledi ve tören Üniversitemiz Dekan, Müdür ve Diş Hekimliği Fakültesi akademik kadrosunun Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerimize beyaz önlüklerini giydirmesi ile devam etti.

Lokman Hekim Üniversitesi Oda Müziği Topluluğu törene müzik dinletisi ile keyifli anlar yaşatırken Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ, Rektör Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL ve Diş Hekimliği Dekanımız Prof. Dr. Lale KARAAĞAÇLIOĞLU, topluluğa katkılarından dolayı teşekkür edip plaketlerini takdim etti.

Fakültemiz  öğrencilerinin meslek hayatlarının ilk beyaz önlüğünü giydikleri bu önemli günde tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarı dolu bir eğitim – öğretim hayatı geçirmelerini diliyoruz.