X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ BEYAZ ÖNLÜK GİYME TÖRENİ

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2019

Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri saflığın ve temizliğin sembolü beyaz önlüklerini bugün giydiler.

Tören LHÜ Oda Müziği topluluğunun müzik dinletisi ile başladı, ardından açılış konuşmalarını yapmak üzere Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feridun HÜRMÜZLÜ fakültemizin ilk öğrencilerini kutladı ve başarılı bir akademik yıl geçireceklerini belirtti.

Tören Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Dt. Serhat ÖZSOY, Diş Hekimliği Dekanlar Konseyi Başkanı/Konya Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr.Nimet ÜNLÜ ve Kütahya Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Yavuz AYDINTUĞ’un sunumu ve konuşması ile devam etti. Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL Diş Hekimliği kazanan bütün öğrencilerimize, başarılarının en büyük destekçisi olmalarından dolayı tebrik ederek, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerinden velilerini ayakta alkışlamalarını istedi. Öğrencilerin ailelerini alkışlamaları esnasında salonda duygu dolu anlar yaşandı.

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bölümü akademisyeni Prof. Dr. Sevil ÇİFTÇİ ”Beyaz Dişler, Güzel Gülüşler / Güncel Diş Beyazlatma Teknikleri” konulu konferansı ile fakülte öğrencilerine değerli bilgilerini aktardı.

Fakültemizin ilk öğrencilerinin meslek hayatlarının ilk beyaz önlüğünü giydikleri bu önemli günde tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarı dolu bir eğitim – öğretim hayatı geçirmelerini diliyoruz.

 

Video İçin Tıklayınız