X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİMİZ BEYAZ ÖNLÜKLERİNİ GİYDİ

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2021

Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileri saflığın ve temizliğin sembolü beyaz önlüklerini bugün giydiler.

Tören Lokman Hekim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lale KARAAĞAÇLIOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başladı, dekanımız Diş Hekimliği Fakültesi’nin yeni öğrencilerini kutladı ve başarılı bir akademik yıl geçireceklerini belirtti.

Törende bu yıl Diş Hekimliği Fakültesi’ne birincilik ile yerleşen öğrencimiz Orçun Berk BAŞARAN’ın konuşması hocalarımıza ve sınıf arkadaşlarına duygusal anlar yaşattı.

Rektör Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, yeni açılan Lokman Hekim Üniversitesi Söğütözü Diş Hastanesi ve öğrencilerimiz için ayrıcalıklarından bahsettikten sonra öğrencilerimize başarılar diledi.

Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ, Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederek fakülte öğrencilerimize başarılar diledi ve tören Diş Hekimliği Fakültesi öğrencilerimizin beyaz önlüklerini giymesi ile devam etti.

Fakültemizin yeni öğrencilerinin meslek hayatlarının ilk beyaz önlüğünü giydikleri bu önemli günde tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarı dolu bir eğitim – öğretim hayatı geçirmelerini diliyoruz.