X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

LHU SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Eklenme Tarihi: 18.03.2022

Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ilk mezunlarını 18 Mart 2022 tarihinde yapılan törenle verdi.
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sulhiye YILDIZ’ın açılış konuşmalarını yaptığı törende YILDIZ, öğrencilerin mezuniyetinden duyduğu gurur ve mutluluğu ifade ettiği konuşmasında öğrencilerimize ve onları yetiştiren hocalarımıza teşekkür etti.
Beslenme ve Diyetetik Bölümü ilk mezunu Uzm. Dyt. Nursena NAHYA, 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni Anma Günü’nde mezun olmanın verdiği gururdan bahsettiği konuşmasında ilk mezun olmanın heyecanını yaşadığını belirtti ve öğrenimi boyunca emeği olan tüm hocalarına minnet duyduğunu iletti.
LHÜ Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün ilk mezunlarını vermenin heyecanı ve gururunu yaşadığını belitti ve Lokman Hekim Üniversitesi olarak mezun olan öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ve başarılarıyla mutlu olacaklarını sözlerine ekledi.
Rektörümüz Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün ilk mezunlarını tebrik ettiği konuşmasında başarılarının en büyük destekçisinin yine Lokman Hekim Üniversitesi olduğunu belirtti ve öğrencilerimizi bugünlere getiren ve emeği olan tüm hocalarımızın alkışlanmasını istedi.
Ardından mezuniyet törenine geçildi ve öğrencilerimiz, Uzm. Dyt. Nursena NAHYA, Gülnur PÜRDİK TATIK, Hatice AKÇA, Nazlıcan ÖNEN ve Sezin ŞENKAL hocalarının ellerinden diplomalarını aldı. Öğrencilerimizin ve hocalarımızın hatıra fotoğrafı çektirmesiyle birlikte mezuniyet töreni son buldu.
Lokman Hekim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ilk mezunlarımızı tebrik ediyor, başarılı ve sağlıklı bir meslek hayatı diliyoruz.