X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

LHÜ TANITIM VE TERCİH GÜNLERİ SONA ERDİ

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2019

18 Temmuz’da başlayan tanıtım günleri ve zorlu tercih döneminin sonuna gelindi. Üniversite adayları artık kayıt işlemleri için gün sayıyor…

18 – 29 Temmuz tarihleri arasında Lokman Hekim Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleştirilen LHÜ Tercih ve Tanıtım Günleri’nde, Fakülte Dekanlarımız, tüm akademik kadromuz ve görevli öğrencilerimiz gelen aday öğrencilerle birebir ilgilendi. Adaylara ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti verilerek, yerleşke turları gerçekleştirildi.

Tercih ve Tanıtım Günleri boyunca üniversitemiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen adaylara fakülte/meslek tanıtım seminerleri ve rektörle buluşma saatleri düzenlendi. Adaylar seminerlere ve rektörle buluşma saatine yoğun ilgi gösterdi.

Yoğun geçen Tanıtım Günlerimizde ve Ankara dahil 4 farklı ilde katıldığımız Üniversite Tercih Fuarları olmak üzere 10 binin üzerinde aday öğrenciyi ağırladık.

12 gün süren Tanıtım Günleri öğrencilerin ve tüm personelin katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğiyle sona erdi. Bir araya geldiğimiz yemekte Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Mehmet ALTUĞ ve Rektörümüz Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, çok başarılı bir tanıtım dönemi geçirdiğimizi ve bu sürece ortak olan tüm akademisyenlerimiz, idari personellerimiz ve tanıtım günlerinde büyük bir özveri ile çalışan öğrencilerimize gönülden teşekkürlerini ilettiler.