X

Hızlı Erişim

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

LOKMAN HEKİM ECZACILIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019

“Lokman Hekim Eczacılık Günü” etkinlikleri öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımları ile gerçekleştirilmiştir.

Etkinliğin açılış konuşmaları Lokman Hekim Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Belma GÜMÜŞEL, Ankara Eczacı Odası Başkanı Ecz. Süleyman GÜNEŞ, TİTCK Başkan Yardımcısı Dr. Ecz. Harun KIZILAY, Rektör Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL ve Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ tarafından yapılmıştır.

Program, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı sanatçılarının sunduğu ve katılımcılar tarafından büyük beğeni ile karşılanan müzik dinletisi ile devam etmiştir.

Müzik dinletisinin ardından, Lokman Hekim Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL’in moderatörlüğünde, TİTCK Başkan Yardımcısı Dr. Ecz. Harun KIZILAY, CinnaGen İlaç Türkiye CEO’su Dr. Ecz. Ferhat FARŞİ, Serbest Eczacı Uzm. Ecz. Ahmet Nezih PEKCAN ile Serbest Eczacı Ecz. Adnan ÖZASLAN  “Eczacılık Mesleğinde Başarı Öyküleri” temalı konuşmaları ile Eczacılık Fakültesi öğrencileri ile mesleki deneyimlerini paylaşmışlardır.

“Lokman Hekim Eczacılık Günü” etkinliklerinin ikinci bölümünde ise büyük ilgi gören kimya workshop çalışması, masa tenisi, santranç ve dart turnuvaları ile bilgi yarışması gerçekleştirilmiştir. Günün sonunda ise  turnuvalar ve bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri  takdim edilmiştir.