X

HIZLI ERİŞİM

Söğütözü Mh. 2179 Cd. No: 6
444 8 548

SANAYİNİN ÇIRAKLARI GELECEĞİN USTALARI ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2022

Lokman Hekim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (LHUSEM) koordinatörlüğünde yürütülen ”Sanayinin Çırakları, Geleceğin Ustaları” çalıştayı bugün üniversitemiz A blok konferans salonunda gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını yapan LHÜ Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Belma GÜMÜŞEL, gerçekleştirilen çalıştayın ”Bugünün Çırakları Geleceğin Ustaları” için bir dönüm noktası olduğunu belirtti ve çalıştaya destek sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.

Sevgi Vakfı Yönetim Kurulu Osman TEKİN, çalıştay öncesinde yaşanan süreçlerden bahsederek projenin önemini vurguladı ve Rektörümüz Prof. Dr. Bülent GÜMÜŞEL, üniversitemizin eğitim yuvası olmasının yanı sıra bu tür sosyal projeler ile topluma dokunmasının da öneminden bahsetti.

Üniversitemiz Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mehmet ALTUĞ, üniversitemizin böyle bir sosyal sorumluluk projesinde isminin yer almasından mutluluk duyduğunu ifade etti ve çalıştaya katılan herkese teşekkür etti.

Ankara Vali Yardımcısı Sayın Dr. Ayhan ÖZKAN, çalıştayda bulunmaktan dolayı memnuniyetini ifade ederken, sanayi sektörünün temel gücü olan insan kaynağının verimliliğini artıran bir çalıştay olduğunu belirtti.

Ostim Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat YÜLEK, Ostim Vakfı Başkanı Orhan AYDIN, Merih Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf ATİK, ve çalıştay üyelerinin de yer aldığı programda odak gruplar oluşturulup konu başlıkları değerlendirildi ve çözüm önerileri sunuldu.

Sizi Arayalım