• TR | EN
 • LHÜ 2022 - 2023 Akademik Yılı lisans ve önlisans mezunları mezuniyet coşkusunu yaşadı. 

  Lokman Hekim Üniversitesi 2022 - 2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 13 Temmuz 2023 Perşembe günü Batıkent Haydar Aliyev Parkında gerçekleştirildi. Coşkuyla yapılan törende 251'i lisans, 5452i önlisans olmak üzere toplam 796 öğrencimiz diplomalarına kavuşmanın haklı gururunu yaşadılar. 

  Mezuniyet törenlerinin başlangıcında Lokman Hekim Üniversitesi Oda Müziği Topluluğu Korosu etkileyici performansı ile dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. 

  Bu yıl ilk öğrencilerinin mezun olduğu Eczacılık Fakültesi mezunlarımız heyecanlarını, törene katılan aileleri, hocaları, sevdikleri ve arkadaşları ile paylaştı. Törende Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Mehmet ALTUĞ, Eczacılık Fakültemizin ilk lisans mezunlarını vermenin heyecanı ve gururunu yaşadığını belirterek, ''bu 5 yıllık dolu dolu geçen sürece birçok başarı ve birçok güzellik sığdırdık, uzmanlık alanı sağlık olan bir üniversite olarak bu alanda kendimizi geliştirmeyi ve ilerlemeyi kendimize bir hedef olarak belirledik. Bu azimle ilerliyoruz. Mezunlarımızı meslek hayatlarına uğurlarken daima destekleyeceğimizi belirterek tüm mezun öğrencilerimizi tebrik ediyorum'' sözlerini iletti.

  Rektörümüz Prof. Dr. Fatih GÜLTEKİN anlattığı kısa hikayeler ile mezun öğrencilerimize nasihatlarda bulundu ve Lokman Hekim Üniversitesi'nden mezun olmanın ayrıcalıklarından bahsetti. Genç mezunlarımıza başarılar dileyerek hayat yolculuklarında LHÜ olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtti. 

  Eczacılık Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi bölümleri için yapılan meslek yeminlerini eden mezunlarımız, meslek hayatlarına ilk adımlarını attılar. Fakülte, bölüm ve program birincilerimiz hediyelerini Mütevelli Heyet Başkanımız ve Rektörümüzden alırken, yaptıkları konuşmalarda duygu dolu anlar yaşattılar. Diplomalarını hocalarından alan mezunlarımızın heyecanları gözlerine yansırken ailelerine gurur yaşattılar. 

  Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik, Ebelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik Bölümleri, Spor Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunlarımız için yapılan törenler kep atma seremonisinin ardından sona erdi. 

  Tüm mezunlarımızı tebrik ediyor ve meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. 
  Login Lokman Hekim Online
  Whatsapp destek
  Aday Öğrenci

  Sizinle iletişime geçebilmemiz ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

  Aday Öğrenci